Maksnet.net O nama | Pokrivenost | Korisnicki servis | Web Mail
   
Home Info Internet Stream Hosting Registracija domena Kontakt
 

Naslovna :: Internet :: ProMaks
ProMaks
 
ProMaksCena bez ugovorne obavezepopust 10%popust 20%popust 30%
Cena za ugovor na 1 godinuCena za ugovor na 2 godineCena za ugovor na 3 godine
1 Mbps1.960,001.764,001.568,001.372,00
2 Mbps3.820,003.438,003.056,002.674,00
3 Mbps5.700,005.130,004.560,003.990,00
4 Mbps7.500,006.750,006.000,005.250,00
5 Mbps9.320,008.388,007.456,006.524,00
6 Mbps11.150,0010.035,008.920,007.805,00
8 Mbps14.820,0013.338,0011.856,0010.374,00
10 Mbps18.500,0016.650,0014.800,0012.950,00
16 Mbps27.700,0024.930,0022.160,0019.390,00
17 Mbps29.000,0026.100,0023.200,0020.300,00
20 Mbps34.000,0030.600,0027.200,0023.800,00
25 Mbps41.300,0037.170,0033.040,0028.910,00
28 Mbps46.100,0041.490,0036.880,0032.270,00
32 Mbps51.780,0046.602,0041.424,0036.246,00
35 Mbps56.160,0050.544,0044.928,0039.312,00
40 Mbps62.660,0056.394,0050.128,0043.862,00
45 Mbps68.750,0061.875,0055.000,0048.125,00
50 Mbps75.050,0067.545,0060.040,0052.535,00
60 Mbps86.480,0077.832,0069.184,0060.536,00
80 Mbps109.500,0098.550,0087.600,0076.650,00
100 Mbps135.600,00122.040,00108.480,0094.920,00

cene su prikazane u dinarima bez uračunatog PDV-a

Za korisnike koji imaju povezano više lokacija na kojima koriste ove pakete, odobravamo dodatne popuste.

Način povezivanja fullduplex:

- fiber-optic
- ethernet
- bežično

Ovi paketi su namenjeni Pravnim licima, Kompanijama, Organizacijama, Institutima kao i Internet Provajderima.

Brzina navedena u paketima je garantovana 24/7

Internet brzina u ovim paketima ima odnos 1:1

Uz paket se dobija odgovarajući opseg javnih IP adesa, prema zahtevu korisnika.

Ukoliko vam je potrebna veća brzina od gore navedenih, pozovite nas.

Korisnički servis - 011/3196550.


Standardni ugovori
Uputsva - Parametri
Formular za nalog
SMS uplata interneta
Korisnički servis
O nama
Internet
Hosting
Registracija domena
Kontakt
Streaming Audio
Streaming Video
Full HD Televizija
Uzivo prenosi
Test brzine
  Preduzeće za telekomunikacije
MAKSNET d.o.o. Beograd
Tel: +381 11 319 65 50
Fax: +381 11 319 69 99


Politika privatnosti

Copyright 2003 - 2014 MaksNet